Sjåfører avdeling Stavanger

Asbjørn Bragstad
Stilling: Daglig Leder og Styreformann
Tlf +47 93 01 19 89
E-post: asbjorn.bragstad@bb-transport.no

Ole Tafjord
Stilling: Sjåfør
Tlf +47 93 23 52 35
E-post: ole.tafjord@bb-transport.no

Jan Arne Andersen
Stilling: Sjåfør / Driftsleder avd. budbil
Tlf +47 98 21 38 63
E-post:jan.arne.andersen@bb-transport.no

Xi Tran
Stilling: Sjåfør 
Tlf + 47 98 21 38 61
E-post: xi.tran@bb-transport.no

Petar Tsenkin
Stilling: Sjåfør
+ 47 47 31 09 96

Arne Dirdal
Stilling: Sjåfør
Tlf +47 41 43 73 92
E-post: arne.dir@gmail.com

Espen Jonassen
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 92 15 15 16
E-post: espen.jonassen@bb-transport.no





Vasil Kutin
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 95 01 94 46
E-post: vmkutin@yahoo.com

Stephen Billy Noah
Stilling: Sjåfør
Tlf: +47 48 19 58 65
E-post: info@smartlogistics.no

Jørgen Torgersen
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 40 53 91 33


Grzegorz Pruszewicz
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 96 87 24 54

Dan Even Hansen
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 92 23 90 06

Bea Nilsen
Stilling: Administrasjons medarbeider
Tlf: + 47 94 02 45 83
E-post: bea.nilsen@bb-transport.no

Stig Gjersdal
Stilling: Sjåfør / Driftsleder avd. lastebil.
Tlf +47 98 21 38 60
E-post: stig.gjersdal@bb-transport.no

Helge Seldal
Stilling: Sjåfør
Tlf +47 97 63 73 58
E-post: helge.seldal@bb-transport.no

Trond Sondre Torkeldsen
Stilling: Sjåfør
Tlf + 47 98 21 38 62
E-post: trond.sondre.torkeldsen@bb-transport.no

Hyginus Obidiegwu
Stilling: Sjåfør
Tlf: +47 96 73 03 72
E-post: geniusdsp@gmail.com

Kenneth Rønneberg
Stilling: Sjåfør
Tlf +47 90 57 16 57
E-post: ronnebergbudservice@icloud.com

Roman Zyglinski
Stilling: Sjåfør
Tlf + 47 96 70 31 08
E-post: zygi84@yahoo.pl

Giedrius Tamulis
Stilling: Sjåfør
Tlf:+47 48 61 97 57
E-post: audijega@yahoo.com

Bennedict Arinze
Stilling: Sjåfør
Tlf: +47 96 71 65 73
E-post: bendik229@hotmail.com

Jan Olav Jacobsen
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 97 14 92 40

Bernt Meling
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 40 03 49 18

Geir Håland
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 46 63 83 89

Avdeling Haugesund

Richard Møller
Stilling: Sjåfør og Driftsleder avd. Haugeusnd
Tlf +47 98 21 38 65
E-post:richard.moller@bb-transport.no

Henriette Nilsen
Stilling: Sjåfør
Tlf:+47 99 11 15 31

Glenn Aune Andersen
Stilling: Sjåfør
Tlf: +47 481 32 945
E-post: glenn_andersen@live.com

Mads Naley Midtbø
Stilling: Sjåfør
Tlf:+47 94 01 95 86

E-post: madsmidtb@yahoo.no

Er du interessert i å tjene ekstra penger i Julen?

B&B-Transport AS trenger hvert år ekstrasjåfører til julen i uke 51
Arbeidet består i å kjøre ut innpakkede blomster fra vårt lager til privatadresser i Stavanger og Sandnes.

Arbeidet starter fra kl.09.00 til kl.22.00 hver dag i uke 51, du bestemmer selv hvor mye du vil/kan arbeide.
Har du egen bil (pizzabil/stasjonsvogn) kan du tjene mellom kr.1000,- og 3000,- per dag.
Du trenger kanskje kartbok/Gps for å finne frem effektivt?
For nærmere informasjon, ta kontakt med driftsleder for bud avdeling Jan A. Andersen
Tlf: 982 13 863.
Eller på e-post, jan.arne.andersen@bb-transport.no